Met het oog op hygiëne en om de meest ideale pasvorm te garanderen zijn pakken niet bestelbaar via de webshop, maar alleen leverbaar in ons duikcentrum.
Scubapro Hybrid Vest Front Zip 6mm Heren Universeel modern design en uitvoering zodat het bij alle Scubapro neopreen families pastKap verwijderbaar d.m.v. sterke ritsKorte mouwenStretch en nylon neopreen voor continu comfortRits aan voorzijdeVermindert voorraad in de winkelMultifunctioneel vest of shorty met of zonder kapX-Foam neopreen
Bare 7mm Hooded Step-In Vest 7mm Women Biedt extra warmte wanneer dit gedragen wordt over een 7mm of 5mm fullsuit S-FLEX FULL-STRETCH neopreen voor extreem comfort en mobiliteitAnatomisch correct patroon voor een driedimensionale pasvorm
Scubapro Rebel Hooded Vest Niets beschermt een kind beter tegen koude dan dit 5 mm neoprenen vest met vaste kap en ‘wielren’-broek. Dankzij de YKK diagonale frontrits is het vest eenvoudig aan en uit te trekken. Tweezijdig gevoerd neopreen voor meer flexibiliteit en comfort.
Scubapro Definition Vest DamesVerbeterd in 2019 – meer rek, meer comfort en meer kenmerken.
Scubapro Definition Vest HerenVerbeterd in 2019 – meer rek, meer comfort en meer kenmerken.
Scubapro Hybrid Vest Front Zip 6mm Dames Universeel modern design en uitvoering zodat het bij alle Scubapro neopreen families pastKap verwijderbaar d.m.v. sterke ritsKorte mouwenStretch en nylon neopreen voor continu comfortRits aan voorzijdeVermindert voorraad in de winkelMultifunctioneel vest of shorty met of zonder kapX-Foam neopreen
Scuba-adventures.eu gebruikt cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren. Door gebruik te maken van deze website geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.